Dumbledoge, Royal Bandits'e transfer oldu | Royal Bandits

Dumbledoge, Royal Bandits’e transfer oldu

Yazar royal | 10 Aralık 2017 | Kategori: League of Legends
Öne Çıkarılan Yazı Görseli

Önümüzdeki mevsim Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek Royal Bandits, dün akşamki iki Koreli transferinin ardından kadrosunu tecrübeli destek Dumbledoge ile tamamladı.

Geçtiğimiz hafta önemli transfer hamlelerinin yapıldığı League of Legends Türkiye sahnesinde, yeni haftaya Royal Bandits’in slot satın alma haberiyle merhaba demiştik. Yükselme Ligi Elemeleri öncesinde HolyPhoenix ve Broken Blade Türk gibi yıldızları kadrosunda bulunduran ekip, dün akşam da LCK’de Ever8 Winners forması giyen orta koridor Cepted ve ormancı Malrang‘ı kadrosuna kattığını duyurmuştu.

Bu akşam sosyal medyadan yapılan duyuruyla birlikte, Şampiyonluk Ligi’nin yeni ekibi Royal Bandits başarılı destek oyuncusu Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu’nu da yıldızlardan oluşan kadrosuna dahil etti. Üç üst sınıf Türk, iki de Koreliyle birlikte Royal Bandits’in Şampiyonluk Ligi’nde beklenmedik düzeyde iddialı bir konuma geldiğini söyleyebiliriz.

Beşiktaş Esports’ta yıldızlaşan Dumbledoge, ardından BAUSuperMassive’e transfer olmuş ve burada iki yıla yakın mücadele etmişti. Oynadığı takımlarda MSI tecrübesi edinen Dumble, ligimizin en iyi destek oyuncularından birisi olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz mevsimi yine Beşiktaş’ta geçiren yıldız desteğin Holyphoenix ile nasıl bir ikili oluşturacağı da büyük bir merak konusu. Bununla birlikte her iki oyuncu da üst düzey League of Legends oynarken geliştirilecek olan sinerji, hali hazırda var olan orman-orta koridor sinerjisi ile birleştiğinde, Royal Bandits ligin en tehlikeli ekiplerinden birisi olacaktır. Büyük bir potansiyele sahip olan Royal Bandits’in başında tecrübeli koç Blumigan’ın olduğunu da hatırlatalım.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X